DLA KOGO DZIAŁAMY?

Jesteśmy poznańską firmą działającą od 2016 roku w całej Polsce, na rynku szkoleń związanych z rehabilitacją.
Zajmujemy się organizowaniem praktycznych kursów z dziedziny fizjoterapii i
rehabilitacji. Nasze szkolenia odbywają się m.in. w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Szczecinie, Rzeszowie. W ofercie znajduje się obecnie ponad 30 szkoleń. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczone w swych dziedzinach autorytety z kraju i z zagranicy, które przekazują fachową wiedzę oraz cenne, praktyczne umiejętności z zakresu rehabilitacji i osteopatii.
Bogatą propozycję szkoleń kierujemy zarówno do dyplomowanych fizjoterapeutów i osteopatów, jak i studentów a także lekarzy i stomatologów.

 

NASZA MAKSYMA

Podczas szkoleń szczególny nacisk kładziemy na zajęcia w wymiarze praktycznym, gdyż zależy nam, by czas spędzony na szkoleniu przekładał się na realne umiejętności terapeuty.

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” Konfucjusz

 

NASZE ATUTY

Firma nastawiona jest na ciągły rozwój i dba o wysoką jakość prowadzonych szkoleń. Posiadamy Certyfikat S.U.S 2.0, świadczący o spełnieniu najlepszych standardów profesjonalizmu i gwarantujący realizację usług zgodnych z normami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. W swojej działalności staramy się wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom i zapotrzebowaniu rynku, dlatego wciąż modyfikujemy nasze propozycje szkoleniowe, tworzymy nową ofertę, wprowadzamy nowe zagadnienia do programów naszych stałych kursów, a także nawiązujemy współpracę z szerokim kręgiem specjalistów, których wiedza i doświadczenie mogą wnieść do naszej oferty kolejne, ciekawe pomysły szkoleń. Nasza praca jest naszą pasją! Działamy z myślą o CZŁOWIEKU, o DOBRU PACJENTA.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), co pozwala nam na prowadzenie szkoleń finansowanych ze środków publicznych – vide Dofinansowanie.

Contact Us