Kurs - Body Alignment Concept – postawa ciała bez tajemnic

Body Alignment Concept – postawa ciała bez tajemnic

prowadzący: dr n. med. Irmina Blicharska-Kubiś D.O. | cena: 25 PLN

Kurs dla: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii

Miejsce i termin:

Kraków / 09.04.2024 godz. 18:00

Czas: 2 godziny

Dowiesz się jakie czynniki mają wpływ na postawę ciała, dlaczego dochodzi do jej zaburzeń, poznasz też elementy diagnostyki.

Pod lupę weźmiemy zaburzenia płaszczyzny czołowej, dokonamy analizy połączeń anatomicznych w ciele pacjenta i poznasz możliwości terapeutyczne, które można wykorzystać podczas pracy z pacjentami.

WAŻNE INFORMACJE:

  • Brak wpłaty w terminie 3 dni spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.
  • Zapisy zostaną zamknięte na 3 dni przed terminem warsztatu, tego dnia upływa także termin wpłat (niezależnie od daty zapisania się).
  • Pamiętaj o prawidłowym tytule wpłaty – otrzymasz go w mailu potwierdzającym zapis.
  • W dniu spotkania nie uwzględniamy potwierdzeń płatności i nie akceptujemy przekazywania wpłat. Prosimy o takie informacje z przynajmniej 3 – dniowym wyprzedzeniem.
  • UWAGA! W przypadku wypełnienia limitu miejsc, zostanie stworzona lista rezerwowa.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie udziału w warsztacie.

Dane organizacyjne:
Kontakt:
tel.: +48 881 439 678
Adres e-mail: warsztaty.rehaintegro@gmail.com

PROWADZĄCY:

dr n. med. Irmina Blicharska-Kubiś D.O.

Fizjoterapeutka, dyplomowana osteopatka, absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, pasjonatka zdobywania wiedzy i wszystkiego co dotyczy skoliozy oraz postawy ciała.  Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, specjalizuje się w terapii skolioz, wad postawy oraz wszelkich zaburzeń rozwojowych u dzieci od pierwszych miesięcy życia.  Swoją wiedzę zdobywała uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych przez światowej sławy nauczycieli. Jako jeden z nielicznych fizjoterapeutów w Polsce obyła staże zagraniczne w czołowych europejskich ośrodkach specjalizujących się w terapii skolioz oraz zaburzeń neurorozwojowych we Włoszech, Grecji oraz Holandii.

Contact Us