Kurs - Anatomiczna rozkmina – zapraszamy do kina – „Tułów – sekcyjna zagadka”

Anatomiczna rozkmina – zapraszamy do kina – „Tułów – sekcyjna zagadka”

prowadzący: dr n. med. Marcin Wytrążek | cena: 47.99 PLN / 38.99 PLN dla studentów

Miejsce i termin:

Poznań / 13.06.2023r, godz. 18:00 /lista rezerwowa

Czas: 90 minut

Wiele osób masuje prostownik grzbietu, mięsień czworoboczny czy równoległoboczny. Wszyscy mamy przed oczami obrazy kolorowych mięśni z atlasów i żółtych nerwów z aplikacji w smartfonie. Ale czy tak naprawdę wyglada ciało? Anatomia sekcyjna daje możliwości spojrzenia w głąb ciała i spojrzenie na struktury takimi jakimi są w rzeczywistości.

Czas projekcji to około 90 minut + rozmowa z autorem.

Dostępne są bilety normalne oraz ulgowe. (47.99 zł bilet normalny oraz 38.99 zł bilet studencki).

Wykupując bilet prosimy o dokonanie przelewu w wysokości odpowiadającej wartości biletu, którym są Państwo zainteresowani.

W przypadku biletu ulgowego sprawdzana będzie legitymacja studencka uprawniająca do ulgi.

W cenie biletu będziecie mieli dostęp do pysznych przekąsek, popcornu oraz lemoniady.

Brak wpłaty w terminie 3 dni spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Wpłata jest możliwa maksymalnie do dnia poprzedzającego termin seansu.

W dniu spotkania nie uwzględniamy potwierdzeń płatności i nie akceptujemy przekazywania wpłat. Prosimy o takie informacje z przynajmniej 1 – dniowym wyprzedzeniem.

UWAGA! W przypadku wypełnienia limitu miejsc, zostanie stworzona lista rezerwowa.

 

PROWADZĄCY:

dr n. med. Marcin Wytrążek

Jest fizjoterapeutą, wykładowcą Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu, absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracę doktorską z zakresu wykorzystania elektromiografii u pacjentów z punktami spustowymi, bronił na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W latach 2010-2014 pełnił funkcję prodziekana ds. kształcenia. Aktualnie jest kierownikiem Pracowni Terapii Manualnej i Masażu Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii.

Jako klinicysta zajmuje się różnymi formami terapii manualnej i masażu, specjalizuje się w terapii punktów spustowych i masażu tkanek głębokich. Jest uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń z zakresu fizjoterapii.  Od 2010 roku pełni funkcję redaktora naczelnego Wydawnictwa Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii. Prowadzi kursy z zakresu terapii punktów spustowych i masażu tkanek głębokich. Jest twórcą pierwszych w Polsce studiów podyplomowych Terapia manualna tkanek miękkich, których kolejne edycje odbywają się w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Jest autorem podręcznika do masażu tkanek głębokich – „Masaż tkanek głębokich. Materiały pomocnicze do ćwiczeń” oraz tłumaczeń książek: „Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe” Carol Manheim , „Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej” Jamesa Earlesa i Toma Myersa oraz autorem i współautorem licznych publikacji naukowych. Od 2010 roku pełni funkcję redaktora naczelnego wydawnictwa WSEiT.

Uczył się i nadal doskonali swoje umiejętności pod okiem takich instruktorów jak Carol Manheim, John Smith, Marty Ryan, Art Riggs, Leon Chaitow, Gil Hedley, Julian Baker, Steven Goldstein. Prowadzi kanał edukacyjny na YouTube – Marcin Wytrążek, którego celem jest dostarczanie materiałów edukacyjnych dla masażystów i fizjoterapeutów, zafascynowanych terapią manualną tkanek miękkich.

Contact Us