FizjoBingo
Z wielką radością ogłaszamy start rejestracji na FizjoBingo – pionierskie wydarzenie na mapie edukacyjnej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, dedykowane wyłącznie studentom 2-5 roku fizjoterapii AWF w Poznaniu (Jeśli jesteś na 2 lub 3 roku, w formularzu zaznacz 4. rok). To wyjątkowa okazja dla przyszłych specjalistów, aby przetestować swoją wiedzę, rozwinąć umiejętności pracy zespołowej i stanąć w szranki z innymi miłośnikami dziedziny w atmosferze zdrowej rywalizacji.
Cel Wydarzenia: głównym celem FizjoBingo jest połączenie edukacji z zabawą. Poprzez rywalizację w formacie gry w bingo o tematyce fizjoterapeutycznej, uczestnicy będą mieli okazję do sprawdzenia swoich kompetencji w praktycznych i teoretycznych aspektach fachu, co jest bezcenne w procesie kształcenia przyszłych ekspertów.
Uczestnicy: Zachęcamy do udziału 60 wyjątkowych studentów (15 drużyn po 4 osoby) z 4 i 5 roku studiów fizjoterapii na AWF w Poznaniu.
Jesteście przyszłością fizjoterapii – pokażcie, co już potraficie i co razem możecie osiągnąć.
ORGANIZATOR:
Poznańska firma Rehaintegro we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Fizjoterapii – AWF w Poznaniu.
PATRONATY
JM Rektor prof. dr hab. Jacek Zieliński
Rektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
Dziekan Wydziału o Zdrowiu prof. AWF dr hab. Anna Demuth .
Dziekan Nauk o zdrowiu w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
Prezes PTF Oddziału Wielkopolski dr Mateusz W. Romanowski DO.
Program:
05.06.2025
14:00- rejestracja uczestników
14:30-15:00 – powitanie i oficjalne otwarcie wydarzenia
15:00 – rozpoczęcie gry
16:45 – koniec gry
16:45 – 17:00 – przerwa
17:00 – 18:00 – warsztat
18:00 – 18:30 – podsumowanie wyników i wręczenie nagród
18:30 – 19:00 – zakończenie i odebranie certyfikatów uczestnictwa
Ważne informacje:
- Grupy 4-osobowe – Możliwość wymiany osób w przypadku choroby, pod warunkiem wcześniejszego uprzedzenia, najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem wydarzeni
- Brak telefonu – Uczestnicy nie mogą korzystać z telefonów podczas wydarzenia.
- Obecność całej drużyny podczas wyników – Wszystkie osoby w drużynie muszą być obecne, w przeciwnym razie drużyna zostaje zdyskwalifikowana.
- Komunikacja – Mail z informacjami jest wysyłany do lidera grupy, który jest odpowiedzialny za przekazanie ich reszcie drużyny.
- Udział w zadaniach – Cała drużyna bierze udział w rozwiązywaniu zadań, nie dzieli się na podgrupy w celu przyspieszenia ich rozwiązywania.
Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.
Zapraszam do rejestracji i dołączenia do grona entuzjastów fizjoterapii, którzy nie boją się wyzwań i gotowi są zdobywać wiedzę w innowacyjny sposób. Czekamy na Wasze drużyny!
PROWADZĄCY: